Atribuită Cumpărare directă

absorbante/tampoane

Număr anunț
DA32559154
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DE FEMEI PLOIESTI TARGSORUL NOU (CUI 2844944)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
Cod CPV
33771100-6 · Absorbante igienice sau tampoane (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat