Atribuită Cumpărare directă

piept pui dezosat fara piele, pulpe superioare dezosate fara piele, pulpe superioare cu os fara spat

Număr anunț
DA32559393
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
CARLAND SRL (CUI 11180179)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.830 RON
Valoare atribuită
5.830 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.830 RON

din 5.830 RON estimat