Atribuită Cumpărare directă

R 76 - Telefon digital, Ericsson-LG iPECS LDP-9008D, Negru

Număr anunț
DA32559578
Autoritate contractantă
Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
Furnizor / câștigător
ITG ONLINE SRL (CUI 34198965)
Cod CPV
32552100-8 · Receptoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.096,65 RON
Valoare atribuită
2.096,65 RON
Data publicării
10.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.096,65 RON

din 2.096,65 RON estimat