Atribuită
Cumpărare directă
BROTHER DR421 DRUM UNIT COMPATIBIL 30K
- Număr anunț
- DA32561207
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Neamt (CUI 9776391)
- Furnizor / câștigător
- MASTER INK SRL (CUI 20572058)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 389,92 RON
- Valoare atribuită
- 389,92 RON
- Data publicării
- 13.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.