Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top OPTITEXT

Număr anunț
DA32561270
Autoritate contractantă
INSPECȚIA JUDICIARĂ (CUI 30246121)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.332 RON
Valoare atribuită
3.332 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.332 RON

din 3.332 RON estimat