Atribuită Cumpărare directă

SET LITERE VOLUMETRICE LUMINOASE 18.3 x 2.6 m

Număr anunț
DA32561880
Autoritate contractantă
COMUNA BLAGESTI (CUI 4834777)
Furnizor / câștigător
PRINTEMPS ADVERTISING S.R.L. (CUI 40260255)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.920 RON
Valoare atribuită
49.920 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.920 RON

din 49.920 RON estimat