Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII diverse

Număr anunț
DA32561899
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Lazar Edeleanu (CUI 2843833)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597,71 RON
Valoare atribuită
597,71 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

597,71 RON

din 597,71 RON estimat