Atribuită Cumpărare directă

RCA + ACCIDENTE CALATORI COMUNA BICAZ-CHEI

Număr anunț
DA32563378
Autoritate contractantă
COMUNA BICAZ CHEI (PRIMARIA BICAZ CHEI) (CUI 2614406)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.092,94 RON
Valoare atribuită
14.092,94 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.092,94 RON

din 14.092,94 RON estimat