Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de renovare/amenajare interioara camera intrare deseuri hartie si hol acces, sediu vechi CJT

Număr anunț
DA32563709
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
AMBASADOR RIGIPS S.R.L. (CUI 41083690)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.180,30 RON
Valoare atribuită
9.180,30 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.180,30 RON

din 9.180,30 RON estimat