Atribuită
Cumpărare directă
DVD-RW VERBATIM, 4X- 4.7 GB COD 43489
- Număr anunț
- DA32564423
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 30234400-2 · Discuri digitale polivalente (DVD-uri) (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 162,50 RON
- Valoare atribuită
- 162,50 RON
- Data publicării
- 13.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.