Atribuită Cumpărare directă

reparatie alei

Număr anunț
DA32564565
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiintele Vietii "Regele Mihai I"din Timisoara (CUI 3487181)
Furnizor / câștigător
DC GREEN ROAD S.R.L. (CUI 40252279)
Cod CPV
45233200-1 · Diverse lucrari de imbracare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136.500 RON
Valoare atribuită
136.500 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136.500 RON

din 136.500 RON estimat