Atribuită Cumpărare directă

Camera web Logitech C920 HD Pro Webcam, 2 microfoane stereo, FULLHD 1920x1080p, usb, H264, win7/8/10

Număr anunț
DA32567388
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237240-3 · Camera web (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.327,70 RON
Valoare atribuită
3.327,70 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
13.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.327,70 RON

din 3.327,70 RON estimat