Atribuită Cumpărare directă

servicii proiectare faza SF pt obiectivul Amenajare loc de joaca sat Viisoara ,Str.Inv. Ion Mihaescu

Număr anunț
DA32567868
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Furnizor / câștigător
API DESIGN MĂTĂSARU S.R.L. (CUI 37466035)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat