Atribuită Cumpărare directă

Bernardo Set 8 dalti pentru strunjire profesionala in lemn, HSS - 8 bucati

Număr anunț
DA32568212
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
44512100-3 · Dalti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,46 RON
Valoare atribuită
1.176,46 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,46 RON

din 1.176,46 RON estimat