Atribuită Cumpărare directă

Stampile pentru Primaria municipiului Zalau

Număr anunț
DA32568349
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Furnizor / câștigător
MAGIC COMPUTER SERVICE SRL (CUI 15776671)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,06 RON
Valoare atribuită
168,06 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,06 RON

din 168,06 RON estimat