Atribuită Cumpărare directă

BENZINA FARA PLUMB

Număr anunț
DA32568739
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MAXENU , COM. TINTESTI (CUI 28074903)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI 14179861)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
111,01 RON
Valoare atribuită
111,01 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

111,01 RON

din 111,01 RON estimat