Atribuită Cumpărare directă

Servicii de actualizare pentru perioada 2023-2030 a “Studiului de mobilitate în vederea stabilirii P

Număr anunț
DA32569459
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
SIGMA MOBILITY ENGINEERING SRL (CUI 33092442)
Cod CPV
63712710-3 · Servicii de monitorizare a traficului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat