Atribuită Cumpărare directă

Furnizare scule si unelte pentru Comuna Chiselet Judetul Calarasi

Număr anunț
DA32569585
Autoritate contractantă
COMUNA CHISELET (CUI 3796799)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.840,34 RON
Valoare atribuită
5.840,34 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.840,34 RON

din 5.840,34 RON estimat