Atribuită Cumpărare directă

HRANĂ PENTRU BENEFICIARI - SERVICII DE CATERING

Număr anunț
DA32569718
Autoritate contractantă
ORASUL BALS (CUI 4286437)
Furnizor / câștigător
MARIO CASACOM CM SRL (CUI 30473361)
Cod CPV
55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.432 RON
Valoare atribuită
54.432 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.432 RON

din 54.432 RON estimat