Atribuită Cumpărare directă

Materiale pentru reparatii curente

Număr anunț
DA32569898
Autoritate contractantă
UM 0526 TG. MURES (CUI 4322998)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.177,77 RON
Valoare atribuită
1.177,77 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.177,77 RON

din 1.177,77 RON estimat