Atribuită
Cumpărare directă
Robot de bucatarie GORENJE SB801W, vas 2.4l, blender 1.5l, 800W, 2 trepte viteza, alb-gri
- Număr anunț
- DA32569938
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39711210-4 · Roboti de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,98 RON
- Valoare atribuită
- 246,98 RON
- Data publicării
- 13.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.