Atribuită Cumpărare directă

CE285A (85A) CARTUS TONER BLACK (1.600 PAGINI) COMPATIBIL 100% NOU HP LJ PRO P1102 P1105 M1132 PROMO

Număr anunț
DA32570405
Autoritate contractantă
JUDETUL IASI (CUI 4540712)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,60 RON
Valoare atribuită
183,60 RON
Data publicării
13.02.2023 00:00
Data finalizării
14.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,60 RON

din 183,60 RON estimat