Atribuită Cumpărare directă

Placa transmisie VCT pentru echipament CT Revolution Evo 3.7

Număr anunț
DA32571049
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
32442100-4 · Placi de conexiune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.558 RON
Valoare atribuită
61.558 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.558 RON

din 61.558 RON estimat