Atribuită
Cumpărare directă
Avizier din pluta cu rama din aluminiu (1500X1000) + AVIZIER DIN PLUTA , CU RAMA DIN ALUMINIU
- Număr anunț
- DA32571830
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA POIANA STAMPEI (CUI 14190622)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.128 RON
- Valoare atribuită
- 2.128 RON
- Data publicării
- 14.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.