Atribuită Cumpărare directă

Program devize profesional (Licenta InterSOFT Deviz Profesional 10 - Configuratia Constructor)

Număr anunț
DA32572507
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
INTERSOFT START SOLUTIONS SRL (CUI 33322231)
Cod CPV
48461000-7 · Pachete software analitice sau stiintifice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.465 RON
Valoare atribuită
2.465 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.465 RON

din 2.465 RON estimat