Atribuită Cumpărare directă

supraveghere/asigurare regim chimic apa cazan de abur -centre rezidentiale DGASPC Suceava

Număr anunț
DA32573368
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
Furnizor / câștigător
HYDRO - X SRL (CUI 8894607)
Cod CPV
24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.789 RON
Valoare atribuită
19.789 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.789 RON

din 19.789 RON estimat