Atribuită Cumpărare directă

MALAI 1KG - REF.2111/06.02.2023, BLOC ALIMENTAR

Număr anunț
DA32573777
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
Furnizor / câștigător
HARPEK SRL (CUI 3871130)
Cod CPV
15610000-7 · Produse de morarit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424,80 RON
Valoare atribuită
424,80 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424,80 RON

din 424,80 RON estimat