Atribuită
Cumpărare directă
PIEPT PUI DEZOSAT CONGELAT - REF.2442/13.02.2023, BLOC ALIMENTAR
- Număr anunț
- DA32573952
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- HARPEK SRL (CUI 3871130)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.470 RON
- Valoare atribuită
- 7.470 RON
- Data publicării
- 14.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.