Atribuită
Cumpărare directă
servicii deratizare/dezinsectie/dezinfectie
- Număr anunț
- DA32574469
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA D RADULESCU (CUI 29438131)
- Furnizor / câștigător
- FANDARC DERATON SRL (CUI 35885568)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.231,10 RON
- Valoare atribuită
- 2.231,10 RON
- Data publicării
- 14.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.