Atribuită Cumpărare directă

Prosop rulou Maxi natur 1strat 100metri, 6 role / bax

Număr anunț
DA32574527
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,36 RON
Valoare atribuită
403,36 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,36 RON

din 403,36 RON estimat