Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi cu pedala ERGO - 10 litri

Număr anunț
DA32574569
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COSNA (CUI 16150918)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
45262610-0 · Cosuri industriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
697,40 RON
Valoare atribuită
697,40 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

697,40 RON

din 697,40 RON estimat