Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA32574846
Autoritate contractantă
Scoala Gimnazială Alexandru Stefulescu
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
909,86 RON
Valoare atribuită
909,86 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

909,86 RON

din 909,86 RON estimat