Atribuită Cumpărare directă

FRUCTE

Număr anunț
DA32575015
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT " ELEFANTELUL CURIOS" SIBIU (CUI 4405953)
Furnizor / câștigător
PRODFRUCT S.R.L. (CUI 12399461)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
304,80 RON
Valoare atribuită
304,80 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

304,80 RON

din 304,80 RON estimat