Atribuită
Cumpărare directă
SONDA BLACKMORE 120 CM CH 18, CH 21 = MAR 2023 = UPU = FE 293 / 08.02.2023
- Număr anunț
- DA32577837
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- ESMED GROUP SRL (CUI 31292266)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.252 RON
- Valoare atribuită
- 1.252 RON
- Data publicării
- 14.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.