Atribuită
Cumpărare directă
BALON RUBEN NOU NASCUTI - 10 BUC, MASCA BALON RUBEN CH 0 = 30 BUC, CH 1 = 30 BUC, MASCA NEB NOU NASC
- Număr anunț
- DA32578029
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- NAFKA GRUP SRL (CUI 16320869)
- Cod CPV
- 33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.850 RON
- Valoare atribuită
- 1.850 RON
- Data publicării
- 14.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.