Atribuită Cumpărare directă

LAMPA TIP NEON2*36W+ACCESORII MONTAJ+MANOPERA

Număr anunț
DA32578739
Autoritate contractantă
?coala Gimnaziala Nr. 1, Sat Tutova (CUI 28631400)
Furnizor / câștigător
GREEN BUILDER DESIGN S.R.L. (CUI 44508273)
Cod CPV
31532700-1 · Abajururi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.750 RON
Valoare atribuită
12.750 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.750 RON

din 12.750 RON estimat