Atribuită Cumpărare directă

Filtru perfuzii solutii clare NEO96 neonatologic/analgezice 0,2µm

Număr anunț
DA32579217
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Dr. I. Cantacuzino (CUI 4203490)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI 34533881)
Cod CPV
33194000-6 · Aparate si instrumente pentru transfuzie si pentru perfuzie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat