Atribuită Cumpărare directă

Hârtie A4 Colotech+, diferite gramaje

Număr anunț
DA32579856
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
642,68 RON
Valoare atribuită
642,68 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

642,68 RON

din 642,68 RON estimat