Atribuită Cumpărare directă

polonic 250 ml

Număr anunț
DA32579927
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39221100-8 · Ustensile de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
709,20 RON
Valoare atribuită
709,20 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

709,20 RON

din 709,20 RON estimat