Atribuită Cumpărare directă

PACHET COMPLET INSTALATIE CAMERA TEHNICA 100kw

Număr anunț
DA32580370
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 LIMANU (CUI 28996083)
Furnizor / câștigător
CALLATIS INSTAL GRUP S.R.L. (CUI 41692600)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91.746,49 RON
Valoare atribuită
91.746,49 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91.746,49 RON

din 91.746,49 RON estimat