Atribuită Cumpărare directă

Stingatoare si alte produse necesare prevenirii si stingerii incendiilor

Număr anunț
DA32580857
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
FIRE PRO EQUIPMENT & SAFETY SRL (CUI 36396918)
Cod CPV
35111000-5 · Echipament de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.670 RON
Valoare atribuită
12.670 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.670 RON

din 12.670 RON estimat