Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIONARE CARBURANTI PENTRU UAT ORAS SLANIC MOLDOVA

Număr anunț
DA32581185
Autoritate contractantă
ORASUL SLANIC MOLDOVA (CUI 4278442)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI 10547022)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
66.030 RON
Valoare atribuită
66.030 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

66.030 RON

din 66.030 RON estimat