Atribuită Cumpărare directă

REPARATIE MASINA DE SPALAT DANUBE WED-27 E ET

Număr anunț
DA32581206
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Arges (CUI 9742496)
Furnizor / câștigător
SERVIS DIODA ELECTROUTIL SRL (CUI 37593110)
Cod CPV
42716120-5 · Masini de spalat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.267,15 RON
Valoare atribuită
1.267,15 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.267,15 RON

din 1.267,15 RON estimat