Atribuită Cumpărare directă

Consumabile in cadrul proiectului POVESTI ROM-ANTICE, COD PROIECT: CALL 07-30

Număr anunț
DA32581231
Autoritate contractantă
CASA CULTURII "ION CREANGĂ" TÂRGU NEAMȚ (CUI 2614350)
Furnizor / câștigător
SMART TRADE SRL (CUI 18494225)
Cod CPV
37810000-9 · Articole pentru lucrari de artizanat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,50 RON
Valoare atribuită
313,50 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
15.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,50 RON

din 313,50 RON estimat