Atribuită Cumpărare directă

Reparatii 5 camere internat scolar

Număr anunț
DA32581507
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "AL. I. CUZA (CUI 4427960)
Furnizor / câștigător
TUP ALPIN S.R.L. (CUI 23278856)
Cod CPV
45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147.020 RON
Valoare atribuită
147.020 RON
Data publicării
14.02.2023 00:00
Data finalizării
17.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147.020 RON

din 147.020 RON estimat