Atribuită Cumpărare directă

Pulpe superioare de pui refrigerate

Număr anunț
DA32581888
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI EMINESCU (CUI 17502222)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI 14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,90 RON
Valoare atribuită
342,90 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,90 RON

din 342,90 RON estimat