Atribuită Cumpărare directă

Placinta cu varza 0.100KG

Număr anunț
DA32582672
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
Furnizor / câștigător
PIINEA DE CASA SRL (CUI 1202920)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,97 RON
Valoare atribuită
503,97 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
20.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,97 RON

din 503,97 RON estimat