Atribuită Cumpărare directă

LACTATE+CONSERVA

Număr anunț
DA34925903
Autoritate contractantă
LICEUL SILVIC TRANSILVANIA NASAUD (CUI 4512216)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15542200-1 · Branza cu pasta moale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.548,94 RON
Data publicării
30.01.2024 13:46
Data finalizării
31.01.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.548,94 RON