Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dirigentie de santier pentru 12 locatii parcarii
- Număr anunț
- DA32584273
- Autoritate contractantă
- SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
- Furnizor / câștigător
- EURO CONSULTING PARTNERS S.R.L. (CUI 43646774)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 78.209 RON
- Valoare atribuită
- 78.209 RON
- Data publicării
- 15.02.2023 00:00
- Data finalizării
- 16.02.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.