Atribuită Cumpărare directă

Semnalizator podea umeda

Număr anunț
DA32584921
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
34942000-2 · Echipament de semnalizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,85 RON
Valoare atribuită
127,85 RON
Data publicării
15.02.2023 00:00
Data finalizării
16.02.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,85 RON

din 127,85 RON estimat